• Stała praca w sprawdzonych, niemieckich firmach!

  • Wyślij do nas swoje CV!
    Dobre zarobki, niemieckie warunki zatrudnienia

  • Nie zwlekaj dłużej!

    Dołącz do fachowców Persona-Direktservice!

  • Znajdź odpowiednią pracę dla siebie!

  • Persona-Direktservice

    Niemiecka firma zatrudniająca pracowników do pracy w Niemczech, w branży przemysłowej i produkcyjnej. Praca zawsze na niemieckiej umowie o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem!

Najczęściej zadawane pytania

Czy mam przesyłać swoje CV, jeśli nie mam doświadczenia zawodowego wymaganego na danym stanowisku?

Tak, ponieważ cyklicznie nawiązujemy współpracę z nowymi firmami niemieckimi, dzięki czemu naszym kandydatom możemy zaproponować inne oferty pracy. Stale rozbudowujemy bazę kandydatów, dlatego zawsze warto do nas przesłać swoją aplikację. Być może za jakiś czas  będziemy mieć dopasowaną ofertę właśnie dla Ciebie.

Czy mam szansę na pracę nie znając języka niemieckiego?

Tak! Nasza firma deleguje wieloosobowe brygady do pracy w Niemczech. W każdej brygadzie wymagana jest jedynie jedna osoba mówiąca komunikatywnie w języku niemieckim. Pozostałe osoby z danej grupy nie muszą znać tego języka.

Czy można się zgłaszać na rekrutacje ze swoją brygadą?

Tak, jak najbardziej! Szukamy sprawdzonych, zgranych pracowników, więc brygady są mile widziane! Po weryfikacji kandydatów możemy zaproponować wspólny wyjazd i wspólne zakwaterowanie.

Czy można jechać do pracy w Niemczech nie mając własnego samochodu?

Tak, ponieważ do miejsca pracy można bez problemu dojechać komunikacją publiczną. Wygodniej jednak jest mieć własny samochód, zwłaszcza w pierwszym miesiącu pracy.

Czy mogę liczyć na pomoc firmy Persona-Direktservice będąc już na miejscu?

Od momentu zatrudnienia pracownicy cały czas są pod opieką naszego niemieckiego biura Persona-Direktservice GmbH. Pomagamy w sprawach formalnych związanych z zameldowaniem, czy też z założeniem konta w niemieckim banku. Cyklicznie spotykamy się również z pracownikami, aby zapewnić im jak najlepsze warunki pracy i pobytu.

Czy można podjąć pracę z pominięciem bezpośredniego spotkania w firmie Persona-Direktservice?

Preferujemy bezpośrednie spotkania rekrutacyjne z kandydatami, ponieważ tylko wtedy mamy pewność, że wszystkie informacje dotyczące warunków pracy zostaną dokładnie przekazane a ewentualne wątpliwości wyjaśnione. Kandydaci zainteresowani naszymi ofertami pracy mogą spotykać się z nami zarówno w naszym biurze we Wrocławiu, jak i w Hildesheim, niedaleko Hanoveru. W przypadku braku możliwości bezpośredniego spotkania, można również umówić się z nami na spotkanie rekrutacyjne na Skype. 

Z kim zawierana jest umowa o pracę?

Umowa o pracę zawierana jest z niemiecką firmą Persona-Direktservice GmbH. Jako pracodawca odprowadzamy wszelkie składki ubezpieczeniowe, emerytalne, etc. Na koniec współpracy wystawiamy świadectwo pracy.