Elektryk (Elektriker)

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Miejsce pracy:
Niemcy
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych
  • diagnozowanie i eliminowanie usterek
  • bieżący nadzór
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości 11,50 – 13,50 Euro brutto/h + 30-40 Euro diety/ dzień

  • stałą współpracę

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • zakwaterowanie w pensjonatach

  • możliwość wyjazdu w grupach

CV prosimy przesyłać przez przycisk APLIKUJ lub na adres info@persona-direktservice.pl

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.