Elektryk (Elektriker)

Miejsce pracy:
Niemcy - Stuttgart
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
30 Wrzesień 2018
Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych na budowach
  • diagnozowanie i eliminowanie usterek
  • bieżący nadzór
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka minimum 2 lata
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie lub diety

  • bezpłatne zakwaterowanie w pensjonatach lub domkach

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę wraz z ubezpieczeniem

  • długofalową współpracę

  • doszkalające kursy językowe dla chętnych

  • możliwość pobierania zaliczek

  • pomoc w organizacji transportu na budowę

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

CV prosimy przesyłać przez przycisk APLIKUJ lub na adres praca@persona-direktservice.pl

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.