Majster budowy/ Kierownik budowy (Polier / Bauleiter)

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Lokalizacja:
Saksonia, Bawaria i inne rejony; Niemcy
Miejsce pracy:
Niemiecka firma budowlana zajmująca się budową szerokiej gamy projektów biznesowych, domów jednorodzinnych, domów opieki i instytucji edukacyjnych.
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
30 Czerwiec 2017
Obowiązki:
  • Nadzorowanie prac zbrojarskich, ciesielskich, murarskich i innych prac budowlanych realizowanych na budowie,
  • Zarządzanie na budowie: przydzielanie prac oraz kontrola ich wykonania,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w miejscu pracy,
  • Bieżące raportowanie realizacji zadań do przełożonego,
  • Nadzór nad sprzętem na budowie,
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zawodzie na stanowisku brygadzisty budowy
  • Zdolności organizacyjne i kierownicze
  • Znajomość maszyn budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę gwarantującą wszelkie świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie 3.000 - 4.000 Euro brutto + diety
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania

CV prosimy przesłać poprzez przycisk Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel. 571-255-502 lub 533-105-666 (kontakt od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00).