Majster budowy (Polier)

Lokalizacja:
Monachium; Niemcy
Miejsce pracy:
Niemiecka firma budowlana - budynki kubaturowe: domy jedno i wielorodzinne, domy opieki, budynki socjalne, remonty i renowacje budynków
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
30 Czerwiec 2018
Obowiązki:
  • Nadzorowanie prac zbrojarskich, ciesielskich, murarskich i innych prac realizowanych na budowie (przydzielanie prac oraz kontrola ich wykonania)
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP w miejscu pracy,
  • Bieżące raportowanie realizacji zadań do przełożonego (niemieckiego kierownika budowy),
  • Nadzór nad sprzętem na budowie,
  • Zamawianie materiałów na budowę.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Doświadczenie na stanowisku majstra budowy lub kierownika budowy (mile widziane doświadczenie na budowach w Niemczech)
  • Wykształcenie wyższe lub średnie - kierunek budownictwo
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziany własny samochód
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z niemiecką firmą budowlaną
  • Wynagrodzenie 3.000 Euro brutto + 50 Euro netto diety na dzień
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

CV prosimy przesłać poprzez przycisk Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji pod nr tel. 571-255-502 lub 533-105-666 (kontakt od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00).