Operator - Tokarz CNC (CNC Bediener)

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Operator - Tokarz CNC
Lokalizacja:
okolice Hanoweru
Okres współpracy:
Zakwaterowanie:
zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
31 Lipiec 2017
Numer referencyjny:
01/2017/operatorcnc/www.persona-direktservice
Obowiązki:
  • obsługa nowoczesnych tokarek CNC przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej
  • ustawianie maszyn, w tym wymiana narzędzi
  • kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • praca w systemie dwuzmianowym
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na tokarkach lub frezarkach CNC z oprogramowaniem Fanuc i/lub Heidenhain
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w wąskich tolerancjach
  • umiejętność wprowadzania korekt do programów
Oferujemy:
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego, od 14-19 Euro brutto/h
  • dodatki świąteczne i wakacyjne
  • dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski
  • zwrot kosztów dojazdu na zjazdy do Polski
  • długofalową współpracę (praca stała)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • płatne urlopy w wymiarze 24 dni w ciągu roku
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • stałą (bezpłatną) opiekę biura

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV, poprzez przycisk APLIKUJ (z lewej strony, w szarym polu).

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.