Operator Wózka Widłowego - Czechy

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Kierowca Wózka Widłowego
Lokalizacja:
Nowy Jiczyn (Czechy)
Miejsce pracy:
Firma Adient
Rodzaj umowy:
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
17 Marzec 2017
Obowiązki:

- obsługa wózków widłowych czołowych
- obsługa skanera
- kompletowanie towarów
- załadunek, rozładunek

Wymagania:

- min. 6 miesięcy doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od 01 sierpnia

Nie wymagamy znajomości języka obcego!

Oferujemy:

- czeską umowa o pracę zawieraną na 1 rok czasu z możliwością przedłużenia
- wynagrodzenie od 2.400 - 2.900 zł netto/m-c (15.000 – 18.000 CZK CZK)
- możliwość pracy w nadgodzinach
- dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych
- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
- vouchery/ bony na wyżywienie
- zwrot za transport do pracy w wysokości 640 zł
- opieka koordynatora na miejscu
- pracę w renomowanej międzynarodowej firmie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv poprzez przycisk APLIKUJ (z lewej strony pod zdjęciem) lub na adres info@persona-direktservice.pl (w temacie podając nazwę stanowiska).

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.