Operator wózka widłowego (Gabelstaplerfahrer)

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Lokalizacja:
Reichenbach koło Zwickau (Saksonia)
Miejsce pracy:
Firma niemiecka z branży automotive
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zapewnione przez pracodawcę
Ważna do:
28 luty 2018
Obowiązki:
  • Obsługa wózków widłowych niskiego składowania (magazyn z częściami samochodowymi)
  • Załadunek i rozładunek towaru - kontakt z niemieckimi pracownikami
  • Praca w systemie dwu-zmianowym
Wymagania:
  • Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym dogadać się w miejscu pracy (minimum poziom A2).

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę,
  • Wynagrodzenie 12 Euro brutto/h,
  • Płatne urlopy (24 dni w ciągu roku),
  • Zakwaterowanie (w mieszkaniach dofinansowanych przez pracodawcę),
  • Stałą (bezpłatną) opiekę biura.

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00
CV prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj lub na adres info@persona-direktservice.pl (w temacie maila wpisując nazwę stanowiska).