Operator wózka widłowego (Gabelstaplerfahrer) - Niemcy

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Lokalizacja:
Reichenbach koło Zwickau (Saksonia)
Miejsce pracy:
Firma niemiecka z branży automotive
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zapewnione przez pracodawcę
Ważna do:
31 Lipiec 2017
Obowiązki:

·         Obsługa wózków niskiego składowania,
·         Załadunek i rozładunek towaru.

Wymagania:

·         Aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
·         Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
·         Prawo jazdy kat. B,
·         Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym pozwalającym dogadać się w miejscu pracy (minimum poziom A2).

Oferujemy:

·         Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
·         Wynagrodzenie 12 Euro brutto/h,
·         Płatne urlopy (24 dni w ciągu roku),
·         Zakwaterowanie (w mieszkaniach dofinansowanych przez pracodawcę),
·         Stałą (bezpłatną) opiekę biura.

Praca w Niemczech na stanowisku operatora wózka widłowego.