Operator wózka widłowego / Magazynier - Czechy

Lokalizacja:
Bor koło Pilzna, Hodkovice koło Liberca, Kvasiny, Brno, Mlada Boleslav
Miejsce pracy:
Renomowane, czeskie firmy z branży automotive
Rodzaj umowy:
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zapewnione przez pracodawcę
Ważna do:
30 Wrzesień 2018
Obowiązki:
  • Obsługa wózków widłowych niskiego lub wysokiego składowania
  • Prace magazynowe, w tym obsługa „paleciaka” (głównie w lokalizacji Kvasiny i Brno)
  • Załadunek i rozładunek towarów (części samochodowe)
  • Praca w systemie trzy-zmianowym
Wymagania:
  • Doświadczenie przy obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia na wózki widłowe (w lokalizacji Brno - niewymagane!)
  • Dobry stan zdrowia (umożliwiający pracę magazynową)

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!

Oferujemy:
  • Czeską umowa o pracę na 1 rok czasu z możliwością przedłużenia i przejścia do zatrudnienia bezpośrednio do firmy, w której praca jest wykonywana
  • Wynagrodzenie ok. 3.500 zł netto + nadgodziny
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dodatki za pracę w godzinach popołudniowych i nocnych
  • Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym (darmowe lub za niską dopłatą)
  • Darmowe szkolenia wdrażające do pracy
  • Urlopy płatne – 25 dni w ciągu roku
  • Opiekę koordynatora na miejscu

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00
CV prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj lub na adres praca@persona-direktservice.pl (w temacie maila wpisując nazwę stanowiska).