Pracownik produkcji - Czechy

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Pracownik produkcji - Praca w Czechach
Miejsce pracy:
Czechy - różne lokalizacje
Rodzaj umowy:
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Opłacone w całości lub części przez pracodawcę
Ważna do:
31 Grudzień 2017
Numer referencyjny:
01/2016/CZ/PP/Persona-Direktservice
Obowiązki:
  • obsługa linii produkcyjnych przy produkcji części do samochodów

  • praca w pozycji stojącej po 8 godzin dziennie

Wymagania:
  • chęci do pracy
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dobry stan zdrowia (praca w pozycji stojącej)
  • zdolności manualne do pracy przy montażu

Nie wymagamy doświadczenia! Na miejscu organizowane są darmowe szkolenia wdrażające do pracy!

Oferujemy:
  • zatrudnienie na czeskiej umowie o pracę zawieranej na 1 rok z czeską Agencją Work Service (z możliwością przedłużenia)
  • średnie miesięczne wynagrodzenie 2 500 zł - 3 900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji i premii produkcyjnych)
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych - darmowe lub za niewielką opłatą (w zależności od lokalizacji)
  • zniżki na posiłki na stołówkach pracowniczych
  • opiekę koordynatora na miejscu w Czechach

Istnieje możilwość pracy dla par!

Dostępne lokalizacje: Liberec, Mlada Boleslav, Kvasiny, Bor koło Pilzna, Jicin, Hodkovice koło Liberca, Odry koło Ostrawy, Opawa koło Ostrawy, Międzyrzecze Wołoskie koło Ostrawy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv poprzez przycisk APLIKUJ (z lewej strony pod zdjęciem) lub na adres info@persona-direktservice.pl (w temacie podając nazwę stanowiska).

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.