Pracownik produkcji - Czechy

Lokalizacja:
Tachov koło Pilzna, Liberec, Hodkovice, Mlada Boleslav
Miejsce pracy:
Czechy - różne lokalizacje
Rodzaj umowy:
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Opłacone w całości lub części przez pracodawcę
Ważna do:
31 Grudzień 2019
Obowiązki:
  • prosta praca na produkcji części do samochodów (szkolenie przed przystąpieniem do pracy) - drobny montaż, pakowanie, składanie elementów

  • praca w pozycji stojącej po 8 godzin dziennie

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dobry stan zdrowia (praca w pozycji stojącej)
  • zdolności manualne do pracy przy montażu

Nie wymagamy doświadczenia! Na miejscu organizowane są darmowe szkolenia wdrażające do pracy!

Oferujemy:
  • zarobki nawet 3 1003 900 zł netto/m-c (w zależności od lokalizacji) + nadgodziny
  • zatrudnienie na czeskiej umowie o pracę zawieranej na 1 rok, z czeską Agencją Work Service (odprowadzane wszystkie składki i ubezpieczenie na warunkach czeskich!)
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych - darmowe lub za niewielką opłatą (w zależności od lokalizacji)
  • zniżki na posiłki na stołówkach pracowniczych
  • opiekę koordynatora na miejscu w Czechach (pomoc na miejscu w sprawach związanych z zatrudnieniem oraz odbiór pracowników przyjeżdżających z Polski)
  • płatny urlop: 20+5 dni
  • darmowe szkolenia wdrażające w miejscu pracy
  • dojazd do pracy na miejscu
  • tygodniowe zaliczki w pierwszym miesiącu pracy

Dostępne lokalizacje:  Tachov koło Pilzna..

W wybranych lokalizacjach istnieje możliwość pracy dla par! Zadzwoń i zapytaj - tel. 571 255 502.

Wyślij CV poprzez APLIKUJ lub na adres praca@persona-direktservice.pl (w temacie podając nazwę stanowiska).

Więcej informacji pod nr tel.: +48 575-768-857 oraz +48 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.