Ślusarz - Spawacz (Schlosser - Schweißer)

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: module w EntityDefaultI18nStringController->__construct() (linia 110 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: entity keys w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 136 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->hook_object_info() (linia 140 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
  • Notice: Undefined index: label w EntityDefaultI18nStringController->translatableProperties() (linia 197 z /home/users/carat/public_html/persona-direktservice/sites/all/modules/entity/entity.i18n.inc).
Praca dla spawaczy i ślusarzy w Niemczech.
Miejsce pracy:
Niemcy - różne lokalizacje
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Zakwaterowanie:
Zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
31 Lipiec 2017
Obowiązki:
  • spawanie metodą MIG/MAG/TIG/inne (różne stanowiska pracy)
Wymagania:
  • doświadczenia w pracy na w.w. stanowisku – minimum 1 rok

  • uprawnienia do wykonywania zawodu

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy

  • prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę (gwarancja odprowadzania wszystkich składek)
  • wynagrodzenie 11,50 – 14,00 Euro brutto/h + 30-40 Euro diety/ dzień!
  • zakwaterowanie w mieszkaniach o dobrym standardzie
  • bezpłatną opiekę polskojęzycznego biura

Więcej informacji pod nr tel.:  571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.