Spawacz/Monter konstrukcji stalowych

Spawacz z umiejętnością spawania MIG/MAG
Miejsce pracy:
okolice Drezna
Okres współpracy:
Wymiar etatu:
Ważna do:
31 Październik 2018
Obowiązki:

  • Praca przy różnego rodzaju konstrukcjach stalowych takich jak: schody, bramy, balustrady, balkony.
  • Montowanie wszystkich części, korzystając ze spawania punktowego, np. MIG/MAG,
  • Czytanie rysunków technicznych.
Wymagania:

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie prac spawalniczych przy konstrukcjach stalowych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Wymagane prawo jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód )
Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
  • Długofalową współpracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego klineta)
  • Płatne urlopy – 24 dni w ciągu roku
  • Zakwaterowanie w dobrym standardzie, zorganizowane i dofinansowane przez pracodawcę w pensjonatach
  • Stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy przesyłać przez przycisk Aplikuj.
Więcej informacji pod nr tel.:  533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.