Tokarz / Frezer CNC (CNC Dreher / Fräser)

Operator - Tokarz CNC
Lokalizacja:
Hanower, Brema, Drezno, Frankfurt nad Menem i inne
Okres współpracy:
Zakwaterowanie:
zorganizowane przez pracodawcę
Ważna do:
31 Sierpień 2018
Obowiązki:
  • obsługa tokarek lub frezarek CNC (w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • dobór i obsługa narzędzi pomiarowych
  • czytanie rysunku technicznego
  • ustawianie maszyń zgodnie z wytycznymi
  • wprowadzenie korekt do programów lub programowanie (w zależności od doświadczenia)
  • praca w systemie dwu lub trzyzmianowym (w zależności od oferty pracy)

Kandydata dopasowujemy do danej oferty pracy zgodnie z jego doświadczeniem.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na tokarkach lub frezarkach CNC - minimum 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2/B1)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość systemu FANUC lub HEIDENHAIN lub SINUMERIK lub OKUMA lub MAZATROL
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego
  • długofalową współpracę (praca stała)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (pokoje 1 lub 2-osobowe)
  • dodatki świąteczne
  • stałą (bezpłatną) opiekę biura

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV, poprzez przycisk APLIKUJ (z lewej strony, w szarym polu).
Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 lub 792-488-288. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.