• Stała praca w sprawdzonych, niemieckich firmach!

  • Wyślij do nas swoje CV!
    Dobre zarobki, niemieckie warunki zatrudnienia

  • Nie zwlekaj dłużej!

    Dołącz do fachowców Persona-Direktservice!

  • Znajdź odpowiednią pracę dla siebie!

  • Persona-Direktservice

    Niemiecka firma zatrudniająca pracowników do pracy w Niemczech, w branży przemysłowej i produkcyjnej. Praca zawsze na niemieckiej umowie o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem!

O nas

Persona-Direktservice GmbH jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy z siedzibą w Hildesheim, w centrum Niemiec. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Polski. Dla wygody kandydatów, uruchomiliśmy polskie biuro we Wrocławiu. Doskonale znamy zarówno specyfikę pracy na rynku niemieckim, jak i oczekiwania polskich pracowników, którym możemy zagwarantować bardzo dobre, stabilne warunki pracy i świadczenia oparte na niemieckich przepisach. Naszymi Klientami są tylko sprawdzone, niemieckie firmy, o nieposzlakowanej opinii. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo Czech, od stycznia 2017 r., pomagamy kandydatom również znaleźć pracę u naszych południowych sąsiadów. 

Rekrutujemy w szczególności do branży przemysłowej i produkcyjnej, ponieważ na nich znamy się najlepiej. Wiemy, że za ciężką pracę pracownikowi należy się odpowiednie wynagrodzenie. Rozumiemy, że pierwsze wyjazdy do pracy za granicę często wiążą się z obawami i niepewnością. W związku z tym zapewniamy pracownikom kompleksową opiekę naszego niemieckiego biura i pomoc w załatwianiu formalności, organizowaniu zakwaterowania czy wdrażaniu do pracy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do kandydatów i pracowników, z  pełnym poszanowaniem ich praw oraz przejrzyste zasady zatrudnienia. Cały czas rozwijamy naszą firmę. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące zatrudnienia.

Do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia jesteśmy wpisani pod nr 10965. 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu, pod nr +48 571 255 502, +48 533 105 666 lub +48 792 488 288.

Zapraszamy również do zapoznania się z wywiadem udzielonym przez naszych rekruterów na portalu GoWork - kiliknij tutaj.

 

Michał Wantuch
Stanowisko:
Prezes Zarządu
Nasz zespół podczas pracy
Stanowisko: